MontBlanc

Transport ciężarowy z Gdańska

Transport i spedycja Autoinwest

Oferta usług transportowych ciężarowych

Oferujemy usługi transportu ciężarowego w Gdańsku oraz na terenie całego kraju, obejmujące zarówno najprostsze zlecenia, jak i bardzo złożone projekty, wymagające wykorzystania wielu pojazdów. Cechuje nas terminowość, ekspresowa realizacja oraz solidność i indywidualne podejście do klienta. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w transporcie ciężarowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować najwyższe standardy usług. Zatrudnieni przez nas kierowcy to wykwalifikowani specjaliści, doskonale poruszający się po drogach Polski północnej i reszty kraju.

Oferowany przez naszą firmę transport ciężarowy z Gdańska daje gwarancję bezpiecznego i szybkiego przewozu ładunków w dowolne miejsce w kraju i Unii Europejskiej. Na naszą flotę składa się niemal 200 nowoczesnych pojazdów oraz naczep przystosowanych do transportu dowolnego ładunku, także niebezpiecznego ADR. Dzięki inteligentnemu oprogramowaniu do planowania transportu ciężarowego z Gdańska jesteśmy w stanie wybrać optymalną trasę, co pozwala klientom zaoszczędzić czas oraz pieniądze.

Wieloletnie doświadczenie w transporcie ciężarowym

Wiedzę na temat branży, w której działamy, zdobywaliśmy przez lata, stając się liderem, jeśli chodzi o transport ciężarowy w Gdańsku. Przygotowujemy wszystkie wymagane dokumenty i dostarczamy je do klienta drogą elektroniczną natychmiast po rozładunku towaru. Z naszych usług transportu ciężarowego w Gdańsku skorzystało wiele firm oraz przedsiębiorstw, które wystawiły nam doskonałą opinie i stale z nami współpracują. Nasze pojazdy wyposażone są w nowoczesne nadajniki GPS, dzięki czemu klienci w każdej chwili mogą sprawdzić, gdzie znajduje się ich ładunek.

Jeżeli chodzi o transport ciężarowy Gdańsk jest miejscem, które nie ma przed nami tajemnic. Dowieziemy ładunek z każdej lokalizacji w UE do Gdańska lub z Gdańska pod wskazany przez klienta adres. Po towar przyjedziemy najpóźniej w dwie godziny po zgłoszeniu. W razie jakichkolwiek pytań związanych ze świadczonymi przez nas usługami transportu ciężarowego w Gdańsku zachęcamy do kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową.

Transport i spedycja Autoinwest
Transport i spedycja z Autoinwest
Flota transportowa i spedycyjna Autoinwest
Flota transportowa i spedycyjna Autoinwest

ul. Witrażowa 12,
80-299 Nowy Świat,

+48 606 237 837
biuro@autoinwest.eu

Autoinwest Trójmiasto